У розпал епідемії "свинячого" грипу митниця ухвалювала швидкі й нестандартні рішення. Двоє з моїх колег за ці рішення потрапили у в’язницю

У 2009-му, у розпал чергової епідемії чи то "курячого", чи то "свинячого" грипу ми (митниця) ухвалювали швидкі й нестандартні рішення. Маски, "Таміфлю", апарати ШВЛ. Усе треба було бігом, негайно. Як і зараз.

Об этом сообщает Руспрес


У 2010-му влада у країні змінилася.


Двоє з моїх колег за ці рішення потрапили у в’язницю. Досі відчуваю свою провину в тому, що змусив їх діяти швидко, адекватно обстановці і не зміг захистити. Сам тоді був у в’язниці.


Дуже схожа ситуація зараз. "Негідники-митники" заважають світлим поривам бізнесменів, політиків, волонтерів. Такий вигляд це має в інформаційному просторі. А по суті, митний інспектор знову став заручником між нормами закону і ситуативною необхідністю.


Прочитав пост Геннадія Корбана (до речі, пам’ятаєте, які рішення ми ухвалювали у 2014-му?) зі звинуваченнями співробітників митниці в затриманні оформлення апарата ШВЛ. Відразу прогнозую хвилі "народного гніву".


Упевнений, обурення і гнів необхідно адресувати не тим, хто виконує закон і норматив, а тим, хто їх формує.


Так буде чесніше й ефективніше. Та й місця в СІЗО збережемо для справжніх злочинців.


Джерело: Anatoly Makarenko / Fаcebook


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/blogs/makarenko/-u-rozpal-epidemiji-svinjachogo-gripu-mitnitsja-prijmala-shvidki-i-nestandartni-rishennja-dvoje-z-mojih-koleg-za-tsi-rishennja-pishli-u-v-jaznitsju-1492619.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя